نمونه سوال عربی دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

نمونه سوالات امتحانی عربی دهم شامل تمامی رشته ها به همراه پاسخنامه

نمونه سوال عربی دهم نوبت اول

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  عربی  | موضوع : نمونه سوالات امتحانی | نویسنده : _

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دهم - رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

نمونه سوال عربی دهم نوبت اول – عربی از جمله دروسی است که برخی از دانش آموزان با آن ارتباط برقرار نمی کنند و این درس کمی برای آنها چالش برانگیز است اما در این پست طبق درخواست های مکرر کاربران تصمیم گرفتیم نمونه سوال امتحانی عربی دهم برای رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی را منتشر کنیم که می توانید در انتهای همین پست آن ها را بصورت مستقیم دریافت کنید.

این نمونه سوالات عربی به شما کمک می کند تا با چارچوب و نوع طراحی سوالات این درس آشنا شده و آمادگی بهتری برای حضور سر جلسه امتحان این درس کسب کنید. این نمونه سوالات همچنین تمرین بسیار خوبی خواهد بود تا خود را بیازمایید و با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید و بر روی نقاط ضعف خود بیشتر تمرکز کنید حتما این سری سوالات را دریافت کرده و آنها را تمرین کنید.

نمونه سوال عربی دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

همچنین ما در کنار این نمونه سوالات گام به گام آموزشی دهم را برای شما کاربران گردآوری کرده ایم که می توانید در کنار این نمونه سوالات آن را نیز دریافت کرده و برای امتحان نوبت اول آماده شده به صورت کامل بر کتاب مسلط شوید.

البته ما به شما دانش آموزان دهمی پیشنهاد می کنیم حتما بر روی ترجمه متمرکز شوید چرا که بیشترین بارم بندی را به خود اختصاص داده است سعی کنید بر روی ترجمه متن و تمارین کتاب متمرکز شده و آنها را به خاطر بسپارید.

بارم بندی نمونه سوالات عربی دهم نوبت اول رشته ریاضی و تجربی :

نمونه سوال عربی دهم نوبت اول

نمونه سوال عربی دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

بارم بندی نمونه سوالات عربی دهم نوبت اول رشته انسانی :

نمونه سوال عربی دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

نمونه سوال عربی دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

دبیران محترم توجه داشته باشند که بارم بندی این درس بصورت بالا می باشد و باید نمونه سوال طراحی شده توسط شما استاندارد بارم بندی مذکور را داشته باشند.

همانطور که می دانید امتحانات نوبت اول از نصف کتاب خواهد بود و دانش آموزان دهمی برای کسب موفقیت در دروس حتما باید مطالعه ی خوب و جامعی بر روی نصف کتاب داشته باشند.

نمونه سوالات عربی رشته تجربی و ریاضی با رشته انسانی متفاوت است ما برای این دو رشته دو فایل جداگانه قرار داده ایم که می توانید دریافت کنید.

همانطور که گفته شد این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه می باشد تا بتوانید هر سوال را بصورت جداگانه تجزیه و تجلیل کرده و با فرم پاسخ دادن به سوالات امحانی عربی دهم نوبت اول دیماه آشنا شوید.

لینک مربوط :

لینک دانلود سوالات امتحانی فارسی بصورت PDF در قسمت زیر قرار گرفته است و می توانید دریافت کنید.

موفق و پیروز باشید. 🙂

لینک های دانلود
 پاسخنامه تشریحی انتهای فایل PDF قرار دارد.

نمونه سوالات رشته ریاضی و تجربی

نمونه سوالات رشته انسانی

توجه : لیست دانلود بروزرسانی خواهد شد و نمونه سوالات دیگری نیز قرار خواهد گرفت.

  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.