آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

درصد و رتبه لازم قبولی برای برای رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

موضوع : مشاوره ای | نویسنده : نمره یار

منتشر شده در نمره یار

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – در یکی دیگر از مطالب مشاوره ای، می خواهیم به آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی دانشگاه شهید بهشتی بپردازیم که در ادامه همین مطلب تمامی ابعاد این مسیر را برای شما به خوبی روشن خواهیم کرد، و با بخشی از سختی راهی که پیش رو دارید کامل آشنا خواهید شد. این اطلاعاتی که مربوط به درصد و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی در این مطلب منتشر کرده ایم داده های مورد نیاز شما خواهد بود برای انتخاب رشته سال 1401, 1402, 1403 و به شما پیشنهاد می شود حتما این مطلب را به طور کامل ارزیابی نموده و برای آینده برنامه ریزی نمایید.

دانشگاه شهید بهشتی در سال های اخیر 100 الی 110 دانشجو پذیرفته است. و این حاکی از سختی بسیار برای قبولی درشته های مختلف علوم پزشکی تهران است. آخرین رتبه قبولی منطقه 1 حدود 245 و منطقه 2 حدود 354 و منطقه 3 حدود 388 می باشد. پس با توجه به رتبه های فوق داوطلبین توجه داشته باشند که راه طولانی است قبولی بسیار سخت.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

رتبه های فوق به شما کمک خواهد کرد تا یک دورنگری روشنی نسبت به آینده کسب کرده و برای ادامه ی روند تحصیلی خود یک برنامه ریزی کاملا جامعی داشته باشید تا بتوانید موفقیت در تحصیل در رشته های علوم پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی را کسب کنید.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – منطقه 1

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 1 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی منطقه 1 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – منطقه 2

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 2 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی منطقه 2 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی – منطقه 3

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 3 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی منطقه 3 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.


شیوه ی تحصیل در رشته های علوم پزشکی در ایران با سایر رشته های تفاوت هایی دارد که چندین مرحله دارد، از جمله این که طول تحصیل در این رشته یک دوره 7 ساله است.

به شما پیشنهاد می شود : آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

سخن پایانی!

داوطلبین گرامی، ما در این مطلب سعی کردیم تمامی ابعاد و درصد های لازم برای قبولی در دانشگاه شهید بهشتی را برای شما منتشر کرده ایم که به شما یک سنجه خواهد داد، که آینده را دقیق تر بسنجید. و یک مسیر را بصورت دقیق ترسیم کرده تا بتوانید با توجه به هدف گذاری، قبولی را برای خود تضمین کرده و بتوانید به این هدف بزرگ برسید!

سعی کنید که تمامی آزمون های گذشته کنکور سراسری تجربی را دریافت کرده و سوالات را با دقت کافی بررسی نموده و باتوجه به سطح سوالات برنامه ریزی برای آینده داشته باشید تا بتوانید یک ارزیابی دقیق تر از خودتان بدست آورید.

لینک مرتبط : رتبه اصلی در کارنامه نتایج کنکور سراسری کدام است؟ | معرفی رشته رادیولوژی، گرایش ها، توانایی های لازم، بازار کار و درآمد

سوالات متداول

1- با توجه به کارنامه آخرین قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی، با سال جاری آیا تفاوت زیادی خواهد داشت؟

ببینید داوطلبین عزیز، درصد هایی که در این مطلب ذکر کردیم در سال های اخیر و آتی با توجه به سختی تست های مطرح شده از هر درس ممکن است تفاوت هایی داشته باشد، اما به طور کلی این درصد های ذکر شده و رتبه هایی که در این مطلب آورده ایم نزدیک به آن چیزی است که شما نیاز به آن دارید!

2- آیا اکتفا به تنهایی به رتبه های مذکور برای قبولی در رشته علوم پزشکی شهید بهشتی کافی است؟

ببینید همانطور که گفتیم درصد های هر سال ممکن است با سال های پیشین تفاوت داشته باشد، اما مسیر شما شباهت بسیاری با کنکور سال های اخیر دارد، پس با توجه به رتبه ها و درصد هایی که ذکر کردیم گوشه ای از راهی که در پیش دارید را نشان دادیم تا با دید باز به جلو حرکت کنید.

3- من سوالی در مورد رتبه ها و درصد های مذکور در رشته علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی دارم، کجا بپرسم؟

در قسمت نظرات می توانید هر سوالی که دارید با ما مطرح کنید، ما نیز در اسرع وقت پاسخ گوی سوالات شما خواهیم بود. 🙂