درباره نمره یار

نمره یار در سال 1398 شروع به فعالیت کرد و این فعالیت تا به امروز ادامه داشته و خواهد داشت. در زمستان 1402 نمره یار پوست اندازی کرد و از نسخه دوم خود با کلی امکانات جدید برای کاربران سرتاسر ایران زمین رونمایی کرد. همانطور که می دانید نمره یار یکی از سایت های برتر آموزشی کشور بوده و بانک جامعی از نمونه سوالات و جزوات آموزشی را در خود جای داده است. اما با توجه به نیازسنجی که از کابران صورت گرفته است تصمیم بر آن شد تا یک پلتفرم تعاملی بین دانش آموز و معلم ایجاد کنیم. این پلتفرم تعاملی امکانات زیادی جهت افزایش کیفیت آموزشی کشور ایجاد کرده است و امیدواریم با استعانت از خداوند متعال همچون گذشته به این مسیر ادامه دهیم و در این گام که نسخه دوم هویت کاری ما رونمایی شده باز هم همچون گذشته به نیازسنجی کاربران ادامه خواهیم داد تا امکانات جذاب تری به نسخه های بعدی این پلتفرم اضافه شود. سعی ما افزایش حداکثری کیفیت آموزشی در کشور است و در این راستا سیاست گذاری صحیحی داریم که در جهت حرکت به این سمت و سو ما را یاری خواهد کرد تا بتوانیم در کنار بستر درآمد زایی برای دبیران و همکاران محترم بسته های حمایتی برای خریدار و دانش آموزان عزیز نیز در نظر بگیریم. نمره یار بانک جامع و به روزی از نمونه سوالات امتحانی، جزوات و درسنامه های آموزشی ایجاد کرده که کاربران محترم می توانند از طریق جستجوی پیشرفته نمره یار به محتوای مدنظرخود دسترسی پیدا کنند. در تلاشیم که بانک غنی آموزشی، پرمحتوا و همیشگی برای کاربران عزیزمان ایجاد کنیم تا امکان استفاده از این منبع همیشگی و به روز در همه جا و به راحتی فراهم شود.

سرویس های نمره یار

1. سرویس آزمون آنلاین
در این سرویس کاربران امکان شرکت در آزمون های مختلف را خواهند داشت و پس از انجام آزمون کارنامه خود را بصورت آنی مشاهده خواهند کرد. یکی از ویژگی های خوب سرویس آزمون آنلاین نمره یار تخمین رتبه بر اساس کشور، استان، شهر و منطقه است. که این امکان به شرکت کنندگان آزمون یک نمای دقیق و جامع از عملکردشان را ارائه می دهد. همچنین در کنار صدور کارنامه دقیق، شرکت کنندگان امکان دریافت کلید و پاسخنامه تشریحی سوالات را خواهند داشت. همکاران و دبیران گرامی نیز می توانید از طریق این سرویس آزمون های تستی و تشریحی خود را ایجاد نموده و با سایر کاربران و مخاطبان نمره یار به اشتراک بگذارند. و همچنین قادر خواهند بود تا از بانک جامع تستی نمره یار نیز در آزمون های خود استفاده نمایند.

2. سرویس محتوای آموزشی (نمونه سوالات، جزوات آموزشی و درسنامه)
این سرویس در کنار جستجوی پیشرفته به کاربران این امکان را می دهد که به فایل آموزشی مدنظر خود دسترسی پیدا کرده و آن را دریافت کنند. دبیران و همکاران محترم نیز می توانند در این بخش فایل های آموزشی که توسط خودشان تألیف گردیده را ثبت نموده و از این بخش با یک رویه منصفانه درآمدزایی داشته باشند.

3. سرویس باشگاه امتیازات (کلاب)
نمره یار فعالیت های شما را با رعایت اصول حفظ حریم خصوصی کاربران در نظر گرفته و متناسب با فعالیت های شما، امتیازاتی به حساب کاربری شما اختصاص می بابد که می توانید از این امتیازها در جهت دریافت بسته های حمایتی و تخفیفی نمره یار بهره مند شوید.

4. سرویس پرسش و پاسخ
در این سرویس کاربرانی که در مسائل درسی دچار ابهام ایا اشکال شده اند می توانند سوالات خود را در این سرویس مطرح نموده تا سایر کاربران به سوالات پاسخ دهند.

5. سرویس بانک مدارس
در این سرویس کاربران می توانند از طریق جست و جوی پیشرفته نمره یار استفاده نموده و مدرسه ها را بر اساس فیلترهای مدنظر خود جست و جو نمایند.

6. سرویس معلم خصوصی
یکی دیگر از سرویس های مهم نمره یار، سرویس معلم خصوصی بوده که به کاربران این امکان را می دهد در درس مدنظر خود اقدام به درخواست معلم خصوصی نمایند. این سرویس یکی دیگر از سرویس های درآمدزا برای دبیران گرامی می باشد.

7. سرویس رتبه بندی معلمان
ما برای اینکه به کیفیت محتوای آموزشی معنا ببخشیم بخشی را در نظر گرفتیم که در آن دبیران رتبه بندی شده و بر اساس رتبه ی آن ها پورسانت درآمدزایی آنها نیز تغییر خواهد کرد و پورسانت بیشتری بر اساس رتبه، دریافت خواهند کرد.

افتخارات نمره یار

* بزرگترین افتخار برای ما پذیرا شدن از اقشار فرهنگی در نمره یار است*

امکانات نمره یار

1. سرویس پیام و چت با سایر کاربران
2. شارژ کیف پول
3. درآمد زایی از طریق بازاریابی مشارکتی یا همکاری در فروش
4. گزارش فروش
5. گزارش تسویه حساب
6. گزارش پرداخت
7. سیستم تناظر سوالات تستی ثبت شده با کتاب درسی
8. فرمول نویسی از طریق تکنولوژی پیشرفتهMath Jax
9. ارسال و دریافت تیکت پشتیبانی
10. نمایش نموداری آمار در پنل کاربری
11. و این داستان ادامه دارد....

مجوزهای دریافتی نمره یار

1. نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صمت (صنعت معدن و تجارت)
2. نماد طلایی ستاد ساماندهی اینترنتی کشور
3. دریافت مجوز نشر برخط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی