راهنمای عضویت معلمان در پلتفرم آموزشی نمره یار

سلام همکار گرامی
در این صفحه قصد داریم عضویت در پلتفرم آموزشی نمره یار را به شما همکاران گرامی آموزش دهیم. عضویت در نمره یار مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به سیستم انتشار محتوا و در آمدزایی از آن، پرسش و پاسخ، آزمون آنلاین، چت، معلم خصوصی و ... اشاره کرد. به این منظور شما کاربر گرامی می توانید به سادگی هرچه تمام تر در پلتفرم آموزشی نمره یار عضو شده و با آپلود مدارک هویتی و تائید آن به عنوان معلم مقاطع مختلف تحصیلی فعالیت کنید. این فرآیند توسط تیم حرفه ای نمره یار به سادگی طراحی شده تا به راحتی بتوانید با چند کلیک ساده در این پلتفرم عضو شوید.
خب حالا وقت آموزشه :)
ابتدا باید به پیوند https://nomreyar.com/auth مراجعه نمایید. طبق تصویر بالا یک فیلد شماره تلفن همراه برای شما نمایان می شود که باید با وارد کردن شماره تلفن همراهی که متعلق به کد ملی خودتان است فرآیند احراز هویت را انجام دهید.
پس از ثبت شماره تلفن همراه کد تائید صحت سنجی جهت احراز شماره تلفن همراه شما برایتان ارسال می گردد.پس از تائید کد وارد شده به مرحله بعد خواهید رفت که باید طبق تصویر پایین جنسیتتان را مشخص نمایید. پس از انجام مراحل ذکر شده مراحل اولیه عضویت شما در نمره یار انجام خواهد شد.
نکته : انجام فرآیند عضویت در پلتفرم آموزشی نمره یار به منزله تائید تمامی قوانین و مقررات این وبسایت در صفحه https://nomreyar.com/misc/rules می باشد لذا قبل از ثبت نام قوانین و مقررات را در آدرس فوق الذکر با دقت کامل مطالعه نمایید.
پس از انجام مراحل اولیه عضویت باید به صفحه حساب کاربری داخل پنل کاربری به آدرس https://nomreyar.com/my/account مراجعه نمایید. و مطابق تصویر بالا موارد خواسته شده را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است مواردی که با ستاره قرمز مشخص گردیده الزامی است و تائید حساب کاربری شما منوط به پر کردن تمامی موارد ستاره دار است. موارد ستاره دار و ضروری عبارت است از :
گزینه شماره 1 : نام کاربری، به منزله شناسه کاربری شما می باشد و باید منحصر به فرد باشد پس نام کاربری انتخاب نمایید که غیر تکراری باشد. ضمن اینکه از انتخاب نام کاربری هایی که شامل الفاظ مخالف قوانین و مقررات جاریه جمهوری اسلامی ایران می باشد، خودداری نمایید. در صورت مشاهده حساب کاربری شما بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد. گزینه شماره 2 : در صورت کلیک بر روی تصویر می توانید برای حساب کاربریتان تصویر انتخاب کنید در صورتی که تصویر بارگذاری شده مخالف قوانین جاریه جمهوری اسلامی ایران باشد حساب کاربری شما بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد. گزینه شماره 7 : کدملی را باید بصورت صحیح و با ارقام انگلیسی وارد نمایید در صورت مغایرت کدملی با حساب کاربری شما، وضعیت حساب شما در پلتفرم آموزشی نمره یار معلق خواهد شد. لذا در ورود کد ملی صحیح دقت فرمایید.
گزینه شماره 4 و 5 : شماره کارت و شماره شبا باید متعلق به یک حساب بانکی بوده و همچنین باید مطابق با کدملی و نام شما باشد در غیر این صورت درخواست تسویه حساب برای شما میسر نخواهد بود.
گزینه شماره 6 و 7 : سعی کنید اطلاعات را بصورت مختصر و دقیق وارد نمایید. این گزینه ها الزامی نمی باشد ولی در صورت وارد کردن آنها پروفایل کاربری شما بهتر دیده خواهد شد.
گزینه 1، 2، 3 و 4 : این گزینه ها مربوط به کلاس خصوصی شما می باشد و این نکته که امکان تدریس چه درس هایی را دارید. پس از وارد نمودن هر کدام از موارد فوق این امکان را خواهید داشت تا در درس مربوطه در نمره یار تدریس خصوصی داشته باشید.
نکته : اطلاعات محل زندگی به این دلیل ضروری می باشد که هنگامی که کاربران پروفایل شما را در قسمت معلمان خصوصی مشاهده می کنند، دانش آموزانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی شما را داشته باشند بتوانند با توجه به شهر محل زندگی خود با شما جهت تدریس خصوصی ارتباط بگیرند.
نکته : اطلاعات بانکی به این دلیل ضروری می باشد که هنگام درخواست تسویه حساب، بخش مالی نمره یار بتواند در سریع ترین زمان ممکن درآمد های حاصل شده شما از این پلتفرم را برای شما واریز نماید.
باقی موارد جزء اطلاعات تکمیلی بوده و در صورت تکمیل آنها پروفایل کاربری شما بروز تر خواهد شد و این مسئله کمک می کند تا سایر کاربران نیز به اطلاعات کامل حساب کاربری شما دسترسی پیدا کنند و همچنین به درآمدزایی بیشتر شما کمک می کند.
مواردی که تکمیل آنها به درآمد زایی و دیده شده هرچه بهتر شما کمک می کند عبارت است از :
نکته : لازم به ذکر است وبسایت آموزشی نمره یار حافظ حریم خصوصی کاربران بوده و اطلاعات حیاتی آنها را محفوظ می داند و تدابیر امنیتی جهت حفظ و نگهداری هرچه بهتر این اطلاعات را اندیشیده است تا کاربران با خیال هرچه تمام تر به تکمیل این اطلاعات بپردازند.
نکته : تنها راه ورود به پلتفرم آموزشی نمره یار کد یکبار مصرفی است که برای شما پیامک خواهد شد و نیازی به تنظیم رمز عبور جهت ورود به حساب کاربری نیست.
پس از انجام تمامی موارد فوق الذکر حالا شما باید مدارک هویتی خود را جهت ارزیابی توسط کارشناسان نمره یار بارگذاری نمایید تا پس از بررسی در اسرع وقت حساب کاربری شما تائید و امکان درآمد زایی از این پلتفرم برای شما فعال گردد.
طبق تصویر زیر باید عکس کارت ملی بصورت پشت و روی کارت را بصورت واضح آپلود نمایید. در قدم بعدی مدرکی که دال بر صلاحیت شما به عنوان معلم در وبسایت آموزشی نمره یار می باشد را بارگذاری کنید که می توانید یکی از سه مدارک خواسته شده یعنی کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و یا قرداد آموزش و پرورش را بارگذاری نمایید. در بخش بعدی نیز باید اطلاعات آموزشی خود من جمله رشته تحصیلی، گرایش و آخرین مدرک تحصیلی را وارد نمایید. پس از تائید و ارسال موارد خواسته شده حداکثر ظرف 48 ساعت کاری مدارک شما توسط کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که نقصی در اطلاعات شما مشاهده نگردد می توانید به عنوان معلم در پلتفرم آموزشی نمره یار مشغول به فعالیت گردید.
نکته : خواهشمند است تصاویر ارسالی خود را با وضوح بالا بارگذاری نمایید.