آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

درصد و رتبه لازم برای برای علوم پزشکی تهران

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

موضوع : مشاوره ای - انتخاب رشته | نویسنده : نمره یار

منتشر شده در نمره یار

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی دانشگاه تهران – در این مطلب از سری دسته بندی مطالب مشاوره ای، می خواهیم در مورد آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته پزشکی در دانشگاه تهران برای شما مطلبی آماده کرده و شرایط قبولی در این رشته را برای شما بازگو کنیم. همانطور که می دانید رشته علوم پزشکی و دانشگاه تهران هر دو از محبوبیت بالایی بین داوطلبین تجربی دارد، و قبولی در این رشته و دانشگاه از پیچیدگی و سختی خاصی برخوردار است و دانش آموزان و داوطلبین باید حداقل رتبه و درصد های لازم را با توجه به سال های پیش اخذ کرده تا بتوانند در این رشته و دانشگاه محبوب پذیرش شوند.

دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال های اخیر 100 الی 110 دانشجو پذیرفته است. و این حاکی از سختی بسیار برای قبولی درشته های مختلف علوم پزشکی تهران است. آخرین رتبه قبولی منطقه 1 حدود 245 و منطقه 2 حدود 345 و منطقه 3 حدود 388 می باشد. پس با توجه به رتبه های فوق داوطلبین توجه داشته باشند که راه طولانی است قبولی بسیار سخت.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

رتبه های فوق به شما کمک خواهد کرد تا یک دورنگری روشنی نسبت به آینده کسب کرده و برای ادامه ی روند تحصیلی خود یک برنامه ریزی کاملا جامعی داشته باشید تا بتوانید موفقیت در تحصیل در رشته های علوم پزشکی در دانشگاه تهران را کسب کنید.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران – منطقه 1

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 1 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منطقه 1 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران – منطقه 2

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 2 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منطقه 2 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران – منطقه 3

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 3 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منطقه 3 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.


شیوه ی تحصیل در رشته عای علوم پزشکی در ایران با سایر رشته های تفاوت هایی دارد که چندین مرحله دارد، از جمله این که طول تحصیل در این رشته یک دوره 7 ساله است.

سخن پایانی!

داوطلبین گرامی، ما در این مطلب سعی کردیم تمامی ابعاد و درصد های لازم برای قبولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران را برای شما منتشر کرده ایم که به شما یک سنجه خواهد داد، که آینده را دقیق تر بسنجید. و یک مسیر را بصورت دقیق ترسیم کرده تا بتوانید با توجه به هدف گذاری، قبولی را برای خود تضمین کرده و بتوانید به این هدف بزرگ برسید!

سعی کنید که تمامی آزمون های گذشته کنکور سراسری تجربی را دریافت کرده و سوالات را با دقت کافی بررسی نموده و باتوجه به سطح سوالات برنامه ریزی برای آینده داشته باشید تا بتوانید یک ارزیابی دقیق تر از خودتان بدست آورید.

لینک مرتبط : رتبه اصلی در کارنامه نتایج کنکور سراسری کدام است؟ | معرفی رشته رادیولوژی، گرایش ها، توانایی های لازم، بازار کار و درآمد

سوالات متداول

1- با توجه به کارنامه آخرین قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه تهران، با سال جاری آیا تفاوت زیادی خواهد داشت؟

ببینید داوطلبین عزیز، درصد هایی که در این مطلب ذکر کردیم در سال های اخیر و آتی با توجه به سختی تست های مطرح شده از هر درس ممکن است تفاوت هایی داشته باشد، اما به طور کلی این درصد های ذکر شده و رتبه هایی که در این مطلب آورده ایم نزدیک به آن چیزی است که شما نیاز به آن دارید!

2- آیا اکتفا به تنهایی به رتبه های مذکور برای قبولی در رشته علوم پزشکی تهران کافی است؟

ببینید همانطور که گفتیم درصد های هر سال ممکن است با سال های پیشین تفاوت داشته باشد، اما مسیر شما شباهت بسیاری با کنکور سال های اخیر دارد، پس با توجه به رتبه ها و درصد هایی که ذکر کردیم گوشه ای از راهی که در پیش دارید را نشان دادیم تا با دید باز به جلو حرکت کنید.

3- من سوالی در مورد رتبه ها و درصد های مذکور در رشته علوم پزشکی دانشگاه تهران دارم، کجا بپرسم؟

در قسمت نظرات می توانید هر سوالی که دارید با ما مطرح کنید، ما نیز در اسرع وقت پاسخ گوی سوالات شما خواهیم بود. 🙂