تست تاریخ دوازدهم درس به درس

سوالات تستی درس به درس تاریخ دوازدهم انسانی

تست تاریخ دوازدهم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  تاریخ  | موضوع : سوالات تستی | نویسنده : بهرام شفیعی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم انسانی

تست تاریخ دوازدهم درس به درس – از دروس مهم و پرنکته دوازدهم انسانی می توان به تاریخ اشاره کرد. ما نیز برای شما سوالات تست تاریخ دوازدهم را بصورت درس به درس گردآوری کرده ایم. دانش آموزان رشته انسانی باید توجه داشته باشند که از این درس در کنکور 15 سوال مطرح می شود که 5 سوال آن مربوط به سال دوازدهم می باشد. برای پاسخ صحیح به سوالات نیز علاوه بر تسلط به کتاب، باید با سوالات تستی نیز آشنا باشید. به همین منظور می توانید سوالات تستی تاریخ دوازدهم انسانی را که پوشش دهنده ی تمامی دروس تاریخ دوازدهم انسانی می باشد را در انتها دریافت کنید.

جدا از آن برای شما جزوات آموزشی برای این درس گردآوری کرده ایم که می توانید در مطالب دیگر در وبسایت نمره یار دریافت کنید. این جزوه شامل سوالات متن تاریخ دوازدهم انسانی می باشد که می توانید بصورت مستقیم دریافت کنید.

تست تاریخ دوازدهم درس به درس

این سوالات تستی تاریخ دوازدهم تمامی دروس سال دوازدهم را شامل می شود و با دریافت این فایل می توانید طیف سوالات تستی بسیاری از تاریخ دوازدهم دریافت خواهید کرد. با تکرار و تمرین این سوالات مطالب در ذهن شما بهتر تثبیت می شود و عملکرد شما در کنکور بهتر خواهد شد.

این سوالات تستی به همراه پاسخنامه می باشد و می توانید هر کدام از تست ها را تحلیل کرده و عملکرد خودتان را بالا برده و با نقاط ضعف خود آشنا شوید.

هر چه به زمان کنکور نزدیک می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع خوب تستی بیشتر می شود به این منظور می توانید به “سوالات تستی یازدهم” مراجعه کنید.

لینک مربوطه : سوالات امتحان نهایی تاریخ دوازدهم | جزوه تاریخ دوازدهم

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.