تست جامعه شناسی دهم درس به درس

سوالات تستی جامعه شناسی دهم رشته انسانی بصورت درس به درس به همراه پاسخنامه تشریحی

تست جامعه شناسی دهم

نام درس :  جامعه شناسی  | موضوع : سوالات تستی | نویسنده : گروه علوم اجتماعی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دهم انسانی

تست جامعه شناسی دهم درس به درس – جامعه شناسی یا همان علوم اجتماعی از دروسی است که برای دانش آموزان رشته انسانی یک درس مهم بوده و در برخی اوقات کمی چالشی. از این رو تصمیم گرفته ایم تست جامعه شناسی دهم را به همراه پاسخنامه برای شما کاربران گرامی منتشر کنیم تا بتوانید با مرور کارآمد مطالب در کنار تست های این فایل مطالب را بهتر در ذهنتان تثبیت کنید و بتوانید به درصد مطلوب در کنکور این درس برسید. مباحث جامعه شناسی بسیار مفهومی است و اگر دانش آموزان با مفهوم این مباحث و سر تیتر های این درس به خوبی آشنا نشوند نمی توانند از عهده ی سوالات این درس بربیایند.

پس توصیه ما به شما کاربران گرامی این است که حتما این سوالات تست جامعه شناسی دهم را وقت گذاشته و درس به درس تحلیل کرده و پاسخ تست ها که در انتهای هر سوال نوشته شده مقایسه کند. این یک مروری هم خواهد شد و به شما کمک می کند که عملکرد مناسب تر در درس جامعه شناسی داشته باشید.

تست جامعه شناسی دهم درس به درس

این تست ها پوشش دهنده ی تمامی مباحث جامعه شناسی دهم می باشد و شامل 500 تست جامع با پاسخ می باشد که باعث می شود شما با طیف سوالات و تیپ تست های مختلفی آشنا شوید. این سوالات کاملا رایگان بوده و می توانید بصورت کاملا مستقیم از وبسایت آموزشی نمره یار دریافت کنید.

ما در کنار فایل تست جامعه شناسی دهم، جزوه هایی را گردآوری کرده ایم که با مراجعه به آن ها می توانید به یک منبع خوب آمورشی نیز دسترسی داشته باشید. به این منظور می توانید به “سوالات متن جامعه شناسی دهم رشته انسانی” مراجعه نمایید.

سوالات تست جامعه شناسی دهم بصورت pdf از قسمت زیر بصورت مستقیم قابل دریافت است.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.