تست جامعه شناسی یازدهم درس به درس

سوالات تستی جامعه شناسی یازدهم رشته انسانی بصورت درس به درس به همراه پاسخنامه تشریحی

تست جامعه شناسی یازدهم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  جامعه شناسی  | موضوع : سوالات تستی | نویسنده : گروه علوم اجتماعی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  یازدهم انسانی

تست جامعه شناسی یازدهم درس به درس – جامعه شناسی یازدهم یکی از دروس مهم و پرنکته رشته انسانی می باشد و جزء دروسی است که دانش آموزان برای قبولی در رشته های خوب دانشگاهی می توانند روی این درس برای کنکور حساب باز کنند تا بتوانند رشته و دانشگاه مدنظر خود را قبول شوند. ما در این پست برای شما کاربران گرامی تست جامعه شناسی یازدهم را بصورت درس به درس برای شما گردآوری کرده ایم که شامل 500 تست جامع از درس جامعه شناسی یازدهم می باشد. با دریافت این فایل می توانید به طیف وسیع و مختلفی از سوالات درسترسی داشته باشید و مطالبی که قبلا خوانده اید را با زدن این تست ها مرور کرده و آن ها را بهتر در ذهنتان تثبیت کنید.

این سوالات به همراه پاسخنامه می باشد و پاسخ هر گزینه در انتهای سوالات نوشته شده است که یک روش موثر و کارآمد برای مطالعه ی این درس می باشد.

تست جامعه شناسی یازدهم درس به درس

ما در کنار این تست ها برای شما کاربران جزواتی از درس جامعه شناسی یازدهم تهیه کرده ایم که می توانید برای مطالعه ی بهتر این درس از آن بهره مند شد و نهایت استفاده را ببرید. این جزوات به شما کمک بسیار خوبی می کند تا به منابع خوب و همیشگی دسترسی داشته و مطالب را مرور کنید.

ما در کنار فایل تست جامعه شناسی یازدهم، جزوه هایی را گردآوری کرده ایم که با مراجعه به آن ها می توانید به یک منبع خوب آمورشی نیز دسترسی داشته باشید. به این منظور می توانید به “سوالات متن جامعه شناسی یازدهم رشته انسانی” مراجعه نمایید.

سوالات تست جامعه شناسی یازدهم بصورت pdf از قسمت زیر بصورت مستقیم قابل دریافت است.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.