تست علوم و فنون ادبی دوازدهم با جواب

دانلود سوالات تستی علوم و فنون ادبی دوازدهم با جواب

تست علوم و فنون ادبی دوازدهم

نام درس :  علوم و فنون ادبی  | موضوع : سوالات تستی | نویسنده : استاد پوریا حسین پور

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم انسانی

تست علوم و فنون ادبی دوازدهم – در این پست از سری دسته بندی سوالات تستی، برای دانش آموزان پایه دوازدهم انسانی همانطور که کاربران را نیاز سنجی کردیم تصمیم گرفتیم سوالات تستی علوم و فنون ادبی دوازدهم را به همراه پاسخنامه منتشر کنیم که می توانید از ادامه همین مطلب از بخش لینک های دانلود دریافت کنید. همانطور که می دانید مهم ترین درس رشته علوم انسانی درس ادبیات تخصصی می باشد و دانش اموزان پایه دوازدهم که امسال کنکور دارند باید در برنامه ریزی خود به این درس توجه ویژه ای داشته باشند. ما نیز برای آمادگی هرچه بیشتر شما کاربران سوالات تستی علوم و فنون را که همراه با پاسخنامه تشریحی می باشد را برای شما قرار داده ایم. به شما پیشنهاد می شود بعد از حل هر سوال به پاسخنامه تشریحی مراجعه کرده تا نقطه ضعف شما مشخص گردد.

همچنین ما در کنار این جزوه فایل های آموزشی دیگری نیز گردآوری کرده ایم که در کنار این سوالات تستی می توانید از سایت ما دریافت نمایید.

تست علوم و فنون ادبی دوازدهم با جواب

در ارتباط با این فایل آموزشی می توانید به بخش های زیر نیز مراجعه نمایید.

لینک مربوطه : سوالات تستی پایه دوازدهم

تو کنکور قبول میشی، اما چطوری؟

همه میگن فقط با تلاش و پشتکار! نه اینطور نیست!تلاش وقتی نتیجه میده که برای رفع اشکالات درسی، برای افزایش انگیزه و داشتن روحیه‌ی قوی، بهترین پشتیبان و استاد همراهت باشه. تو هم کنکوری هستی و برای قبولی در کنکور حداقل یکی ازین موارد رو نیاز داری و حقته که داشته باشیاز هرجای ایران که هستی، می‌تونی همین الان مشاوره رایگان بگیری

لینک های دانلود
 پاسخنامه تشریحی انتهای فایل PDF قرار دارد.
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.