تست علوم و فنون ادبی یازدهم درس به درس

سوالات تستی علوم و فنون ادبی یازدهم رشته انسانی به همراه پاسخنامه تشریحی (تمامی دروس)

تست علوم و فنون ادبی یازدهم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  علوم و فنون ادبی یازدهم  | موضوع : سوالات تستی | نویسنده : گروه ادبیات اختصاصی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  یازدهم انسانی

تست علوم و فنون ادبی یازدهم درس به درس – علوم و فنون ادبی یکی از دروس مهم و چالشی رشته انسانی می باشد. به همین منظور تصمیم گرفتیم تست علوم و فنون ادبی یازدهم را برای شما منتشر کنیم. این تست دارای استاندارد کافی بوده و پوشش دهنده ی تمامی مباحث علوم و فنون ادبی یازدهم می باشد و با دریافت این فایل می توانید سوالات تستی علوم و فنون ادبی یازدهم را دریافت کرده و از آنها در جهت تقویت تست زنی خود برای کنکور استفاده کنید. تعداد این سوالات 440 می باشد که شامل طیف سوالات مختلفی از علوم و فنون ادبی یازدهم می باشد و این به شما کمک می کند تمامی مباحث علوم و فنون ادبی یازدهم در ذهن شما تثبیت شده و عملکرد شما در این درس بالا برود.

این تست ها همانطور که گفته شد به همراه پاسخنامه می باشد، پاسخنامه به شما کمک می کند تا با نقاط ضعف خود بهتر آشنا شده و اشکلات خود را بهتر رفع کنید.

تست علوم و فنون ادبی یازدهم درس به درس

این فایل سوالاتی از تاریخ ادبیات، آرایه، عروض و قافیه را شامل می شود که با حل این سوالات می توانید بر تمامی بخش های علوم و فنون ادبی یازدهم مسلط شوید، علوم و فنون ادبی یازدهم مقدمه آشنایی شما با عروض و اوزان شعری است پس این تست ها در جهت آشنایی بیشتر با اوزان عروضی شما را یاری میکند.

ما در کنار فایل تست جامعه شناسی یازدهم، جزوه هایی را گردآوری کرده ایم که با مراجعه به آن ها می توانید به یک منبع خوب آمورشی نیز دسترسی داشته باشید. به این منظور می توانید به “دانلود گام به گام علوم و فنون ادبی یازدهم” مراجعه نمایید.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.