جزوه فصل هشتم ریاضی هفتم (بردار و مختصات)

دانلود جزوه فصل هشتم ریاضی پایه هفتم متوسطه (لینک دانلود مستقیم + بصورت PDF)

جزوه فصل هشتم ریاضی هفتم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  ریاضی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : گروه ریاضیات

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  هفتم

جزوه فصل هشتم ریاضی هفتم – همانطور که می دانید ریاضی از جمله دروس مهم و پر چالش پایه هفم می باشد و ما نیز با توجه به اهمیت درس ریاضی و درخواست مکرر کاربران و همچنین در راستای تکمیل جزوات آموزشی پایه هفتم می خواهیم جزوه فصل هشتم ریاضی هفتم را منتشر کنیم که می توانید در ادامه همین مطلب در بخش لینک های دانلود بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید.

یکی از مهم ترین فصل های ریاضی هفتم، فضل هفتم با عنوان بردار و مختصات می باشد، البته که تمامی فصل های ریاضی مهم است اما این فصل نسبتا به سایر فصل ها از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که بارم بندی آن در امتحان خرداد کمی بالاست. جزوه فصل هشتم ریاضی هفتم تمامی مباحث این فصل را شامل می شود.

جزوه فصل هشتم ریاضی هفتم (بردار و مختصات)

هر چه به امتحانات دی ماه و خرداد ماه نزدیک می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود ما در نمره یار تلاش کرده این که یک منبع خوب و همیشگی برای پایه هفتم ایجاد کنیم.

در کنار جزوه فصل 8 ریاضی هفتم برای شما کاربران جزوات آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید به بخش “جزوات آموزشی پایه هفتم” مراجعه کنید.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.