جزوه فصل هفتم ریاضی هفتم (توان و جذر)

دانلود جزوه فصل هفتم ریاضی پایه هفتم متوسطه (لینک دانلود مستقیم + بصورت PDF)

جزوه فصل هفتم ریاضی هفتم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  ریاضی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : گروه ریاضیات

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  هفتم

جزوه فصل هفتم ریاضی هفتم – در این پست از سری دسته بندی جزوات آموزشی و طبق درخواست مکرر کاربران می خواهیم جزوه فصل 7 ریاضی ششم را منتشر کنیم که می توانید در ادامه همین مطلب در بخش لینک های دانلود بصورت PDF و مستقیم دریافت کنید. جزوه های آموزشی که در این پست منتشر می کنیم به شما کمک می کند تا آمادگی بهتری برای امتحانات کسب نمایید.

یکی دیگر از فصل های مهم ریاضی، فصل هفتم به عنوان توان و جذر می باشد که ما نیز طبق نیاز سنجی که از کاربران کردیم جزوه فصل هفتم ریاضی پایه هفتم را گردآوری کرده ایم که در ادامه مطلب قابل دریافت است. و دانش آموزان برای اینکه بتوانند بر روی این فصل تسلط پیدا کنند باید با دقت درسنامه ای که در ادامه ی این مطلب قرار داده ایم را مطالعه و تمرین نمایند و بعد از آن به تمارین کتاب مراجعه کرده، و فعالیت های کتاب را با دقت حل نمایید.

جزوه فصل هفتم ریاضی هفتم (توان و جذر)

هر چه به امتحانات دی ماه و خرداد ماه نزدیک می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود ما در نمره یار تلاش کرده این که یک منبع خوب و همیشگی برای پایه هفتم ایجاد کنیم.

در کنار جزوه فصل 7 ریاضی هفتم برای شما کاربران جزوات آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید به بخش “جزوات آموزشی پایه هفتم” مراجعه کنید.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.