جزوه فصل پنجم ریاضی هفتم (شمارنده ها و اعداد اول)

دانلود جزوه فصل پنجم ریاضی پایه هفتم متوسطه (لینک دانلود مستقیم + بصورت PDF)

جزوه فصل پنجم ریاضی هفتم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  ریاضی  | موضوع : گام به گام | نویسنده : گروه ریاضیات

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  هفتم

جزوه فصل پنجم ریاضی هفتم – در این پست از سری دسته بندی جزوات آموزشی پایه هفتم و با توجه به نیاز سنجی که از شما کاربران انجام دادیم تصمیم گرفتیم امروز جزوه آموزشی فصل پنجم ریاضی هفتم را منتشر کنیم که می توانید در ادامه همین مطلب در بخش لینک های دانلود می توانید بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید.

جزوه فصل پنجم با عنوان شمارنده ها و اعداد اول یکی از مهم ترین فصل های ریاضی هفتم می باشد و دانش آموزان برای اینکه بتوانند بر روی این فصل تسلط پیدا کنند باید با دقت درسنامه ای که در ادامه ی این مطلب قرار داده ایم را مطالعه و تمرین نمایند و بعد از آن به تمارین کتاب مراجعه کرده، و فعالیت های کتاب را با دقت حل نمایید.

جزوه فصل پنجم ریاضی هفتم (شمارنده ها و اعداد اول)

هر چه به امتحانات دی ماه و خرداد ماه نزدیک می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود ما در نمره یار تلاش کرده این که یک منبع خوب و همیشگی برای پایه هفتم ایجاد کنیم.

در کنار جزوه فصل 4 ریاضی هفتم برای شما کاربران جزوات آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید به بخش “جزوات آموزشی پایه هفتم” مراجعه کنید.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.