جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم (هندسه و استدلال)

دانلود جزوه فصل چهارم ریاضی پایه هفتم متوسطه (لینک دانلود مستقیم + بصورت PDF)

جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  ریاضی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : گروه ریاضیات

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  هفتم

جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم – در این پست طبق درخواست مکرر کابران و دانش آموزان پایه هفتم می خواهیم جزوه آموزشی فصل 4 ریاضی هفتم با عنوان هندسه و استدلال را منتشر کنیم که می توانید برای دریافت جزوه آموزشی فصل چهارم ریاضی هفتم به ادامه مطلب در بخش لینک های دانلود مراجعه کرده و این جزوه را بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید. همانطور که می دانید ریاضی از جمله دروس مهم پایه هفتم می باشد و دانش آموزان برای موفقیت در این درس نیاز به دو چیز دارند : 1- دقت 2- تمرین و ممارست، پس سعی کنید جزوه را با دقت مطالعه کرده و سپس به تمارین کتاب درسی مراجعه کرده و تمارین را بصورت دقیق حل نمایید.

هر چه به امتحانات دی ماه و خرداد ماه نزدیک می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود ما در نمره یار تلاش کرده این که یک منبع خوب و همیشگی برای پایه هفتم ایجاد کنیم.

جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم (هندسه و استدلال)

در کنار جزوه فصل 4 ریاضی هفتم برای شما کاربران جزوات آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید به بخش “جزوات آموزشی پایه هفتم” مراجعه کنید.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.