جزوه گرامر زبان انگلیسی کنکور (تمامی مباحث)

دانلود جزوه آموزشی گرامر زبان انگلیسی کنکور (رایگان)

دانلود جزوه گرامر زبان انگلیسی کنکور

نام درس :  زبان انگلیسی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : ساسان عزیزی نژاد

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  تمامی رشته های نظری در پایه های 10،11،12

جزوه گرامر زبان انگلیسی کنکور – در این پست از سری دسته بندی جزوات کنکوری، برای داوطلبین گرامی و طبق نیاز سنجی که ما از شما کاربران کردیم، تصمیم گرفتیم جزوه گرامر و قواعد زبان انگلیسی کنکور را گردآوری کرده و در این پست منتشر کنیم. این جزوه یک جزوه کامل و جامع است که پوشش دهنده ی تمامی مبحث گرامر زبان کنکور است و با دریافت جزوه گرامر زبان کنکور می توانید آمادگی بهتری برای شرکت در کنکور و بخش زبان کسب کنید.

در کنکور نظام جدید گرامر تعداد سوالات بشتری را باه خود اختصاص داده است و علاوه بر خود سوالات گرامر، در کلوز تست نیز سوالاتی از بخش گرامر طراحی شده است.

جزوه گرامر زبان انگلیسی کنکور (تمامی مباحث)

این جزوه توسط استاد ساسان عزیزی نژاد گردآوری شده از ایشان کامل قدردانی را داریم. و همچنین این فایل در ادامه همین مطلب در بخش لینک های دانلود قابل دریافت است.

همچیین از فایل های زیر هم می توانید استفاده نمایید.

لینک مربوطه : جزوه های آموزشی | سوالات تستی کنکور

تو کنکور قبول میشی، اما چطوری؟

همه میگن فقط با تلاش و پشتکار! نه اینطور نیست!تلاش وقتی نتیجه میده که برای رفع اشکالات درسی، برای افزایش انگیزه و داشتن روحیه‌ی قوی، بهترین پشتیبان و استاد همراهت باشه. تو هم کنکوری هستی و برای قبولی در کنکور حداقل یکی ازین موارد رو نیاز داری و حقته که داشته باشیاز هرجای ایران که هستی، می‌تونی همین الان مشاوره رایگان بگیری

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.