دانلود جزوه ادبیات فارسی کنکور سراسری (تمامی مباحث)

جزوه ادبیات فارسی کنکور (شامل تمامی مباحث از جمله، آرایه های ادبی، دستور و قرابت)

دانلود جزوه ادبیات فارسی کنکور سراسری

نام درس :  ادبیات فارسی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : گروه ادبیات فارسی کنکور

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  متوسطه دوم - تمامی رشته های نظری

دانلود جزوه ادبیات فارسی کنکور سراسری – در این پست از سری دسته بندی جزوات آموزشی کنکور، برای شما مطلب ویژه ای داریم که با عنوان جزوه ادبیات فارسی کنکور که شامل تمامی مباحث ابیات فارسی کنکور از جمله آرایه های ادبی، دستور زبان فارسی و قرابت معنایی می باشد. همانطور که می دانید مباحث کنکور برای ادبیات فارسی بسیار زیاد است و شما باید بر روی تمامی آرایه های، مفاهیم قرابت معنایی و دستور زبان تسلط داشته باشید تا بتوانید به سوالات کنکور در درس ادبیات فارسی بصورت کامل پاسخ دهید.

این جزوه در هر بخش شامل مثال های فراوانی است و آن مثال ها بصورت کامل تشریح شده است. و این به شما امکان می دهد تا ذهن شما آمادگی کامل را داشته باشد برای پاسخدهی به سوالات کنکور.

دانلود جزوه ادبیات فارسی کنکور سراسری (تمامی مباحث)

نقطه عطف این جزوه در بخش قرابت معنایی می باشد و شما می توانید در این بخش مثال های متعددی را مطالعه کنید که به شما کمک می کند در این بخش تست ها رو بصورت کامل پاسخ دهید.

همچنین ما سعی می کنیم در کنار جزوه فارسی کنکور سراسری، دیگر جزوات آموزشی را گردآوری کنیم که می توانید برای کنکور سراسری درسافت کرده و آمادگی بهتری کسب نمایید. و در کنکور عملکرد بهتری داشته باشید.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.