دانلود جزوه کامل فارسی دهم + (حل تمرین قلمرو ها)

جزوه درس به درس فارسی دهم + حل تمرین

دانلود جزوه کامل فارسی دهم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  فارسی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : گروه ادبیات آذربایجان شرقی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دهم - رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

دانلود جزوه کامل فارسی دهم – برای دانش آموزان پایه دهم، جزوه ی کاملی از درس فارسی دهم گردآوری کرده ایم که تمامی بخش های فارسی دهم اعم از نثر ها، اشعار، قلمرو های ادبی، آرایه های ادبی و …. را شامل می شود که با دریافت این جزوه در ادامه این مطلب بصورت مستقیم می توانید آمادگی بهتری برای امتحانات کسب کنید. همچنین ما در کنار جزوه فارسی دهم برای شما دانش آموزان نمونه سوالاتی نیز از درس فارسی دهم گردآوری کرده ایم که می توانید در قسمت لینک مربوطه به آن مراجعه نمایید تا آمادگی کامل و جامع تری برای فارسی کسب کنید.

جزوه فارسی دهم پوشش دهنده ی تمامی دروس و مباحث فارسی دهم می باشد و این به شما کمک می کند بصورت جامع بر روس درس مسلط شوید.

دانلود جزوه کامل فارسی دهم + (حل تمرین قلمرو ها)

همچنین این فایل آموزشی شامل حل تمرین قلمرو ها و کارگاه های متن پژوهی های تمامی دروس می باشد و انی در نوع خود به شما کمک مضاعف تری خواهد کرد تا بتوانید بصورت جامع بر روی فارسی دهم مسلط شوید.

توجه داشته باشید که ما در قسمت جزوات آموزشی دهم، سعی کرده ایم تمامی فایل های آموزشی که منجر به بهبود روند تحصیلی شماست را تهیه کرده ایم و این مجموعه هر هفته آپدیت می شود. و سعی می کنیم مجموعه ای بروز آموزشی برای شما در سایت نمره یار ایجاد کنیم.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.