آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

درصد و رتبه لازم قبولی برای برای رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران (کارنامه منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3)

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

موضوع : مشاوره ای - کارنامه کنکور | نویسنده : نمره یار

منتشر شده در نمره یار

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران – در یکی دیگر از مطالب مشاوره ای، می خواهیم به آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران بپردازیم که در ادامه همین مطلب تمامی ابعاد این مسیر را برای شما به خوبی روشن خواهیم کرد، و با بخشی از سختی راهی که پیش رو دارید کامل آشنا خواهید شد. این اطلاعاتی که مربوط به درصد و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران در این مطلب منتشر کرده ایم داده های مورد نیاز شما خواهد بود برای انتخاب رشته سال 1401, 1402, 1403 و به شما پیشنهاد می شود حتما این مطلب را به طور کامل ارزیابی نموده و برای آینده برنامه ریزی نمایید.

دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال های اخیر 150 الی 180 دانشجو پذیرفته است. و این حاکی از سختی بسیار برای قبولی درشته های مختلف علوم پزشکی تهران است. آخرین رتبه قبولی منطقه 1 حدود 140 و منطقه 2 حدود 307 و منطقه 3 حدود 548 می باشد. پس با توجه به رتبه های فوق داوطلبین توجه داشته باشند که راه طولانی است قبولی بسیار سخت.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

رتبه های فوق به شما کمک خواهد کرد تا یک دورنگری روشنی نسبت به آینده کسب کرده و برای ادامه ی روند تحصیلی خود یک برنامه ریزی کاملا جامعی داشته باشید تا بتوانید موفقیت در تحصیل در رشته های علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران را کسب کنید.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران – منطقه 1

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 1 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران منطقه 1 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران – منطقه 2

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 2 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران منطقه 2 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران – منطقه 3

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 3 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران را تضمین کنند.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران منطقه 3 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.


شیوه ی تحصیل در رشته های علوم پزشکی در ایران با سایر رشته های تفاوت هایی دارد که چندین مرحله دارد، از جمله این که طول تحصیل در این رشته یک دوره 7 ساله است.

سخن پایانی!

داوطلبین گرامی، ما در این مطلب سعی کردیم تمامی ابعاد و درصد های لازم برای قبولی در دانشگاه علوم پزشکی ایران را برای شما منتشر کرده ایم که به شما یک سنجه خواهد داد، که آینده را دقیق تر بسنجید. و یک مسیر را بصورت دقیق ترسیم کرده تا بتوانید با توجه به هدف گذاری، قبولی را برای خود تضمین کرده و بتوانید به این هدف بزرگ برسید!

سعی کنید که تمامی آزمون های گذشته کنکور سراسری تجربی را دریافت کرده و سوالات را با دقت کافی بررسی نموده و باتوجه به سطح سوالات برنامه ریزی برای آینده داشته باشید تا بتوانید یک ارزیابی دقیق تر از خودتان بدست آورید.

لینک مرتبط : رتبه اصلی در کارنامه نتایج کنکور سراسری کدام است؟ | معرفی رشته رادیولوژی، گرایش ها، توانایی های لازم، بازار کار و درآمد

به شما پیشنهاد می شود : آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

به شما پیشنهاد می شود : آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

سوالات متداول

1- با توجه به کارنامه آخرین قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران، با سال جاری آیا تفاوت زیادی خواهد داشت؟

ببینید داوطلبین عزیز، درصد هایی که در این مطلب ذکر کردیم در سال های اخیر و آتی با توجه به سختی تست های مطرح شده از هر درس ممکن است تفاوت هایی داشته باشد، اما به طور کلی این درصد های ذکر شده و رتبه هایی که در این مطلب آورده ایم نزدیک به آن چیزی است که شما نیاز به آن دارید!

2- آیا اکتفا به تنهایی به رتبه های مذکور برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران کافی است؟

ببینید همانطور که گفتیم درصد های هر سال ممکن است با سال های پیشین تفاوت داشته باشد، اما مسیر شما شباهت بسیاری با کنکور سال های اخیر دارد، پس با توجه به رتبه ها و درصد هایی که ذکر کردیم گوشه ای از راهی که در پیش دارید را نشان دادیم تا با دید باز به جلو حرکت کنید.

3- من سوالی در مورد رتبه ها و درصد های مذکور در رشته علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران دارم، کجا بپرسم؟

در قسمت نظرات می توانید هر سوالی که دارید با ما مطرح کنید، ما نیز در اسرع وقت پاسخ گوی سوالات شما خواهیم بود. 🙂