آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه بقیه اله عج

درصد و رتبه لازم قبولی برای برای رشته پزشکی دانشگاه بقیه اله (عج) (کارنامه منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3)

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه بقیه اله عج

موضوع : مشاوره ای - رتبه و درصد لازم | نویسنده : نمره یار

منتشر شده در نمره یار

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی دانشگاه بقیه اله عج – در یکی دیگر از مطالب مشاوره ای، می خواهیم به آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی دانشگاه بقیه الله عج بپردازیم که در ادامه همین مطلب تمامی ابعاد این مسیر را برای شما به خوبی روشن خواهیم کرد، و با بخشی از سختی راهی که پیش رو دارید کامل آشنا خواهید شد. این اطلاعاتی که مربوط به درصد و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج در این مطلب منتشر کرده ایم داده های مورد نیاز شما خواهد بود برای انتخاب رشته سال 1401, 1402, 1403 و به شما پیشنهاد می شود حتما این مطلب را به طور کامل ارزیابی نموده و برای آینده برنامه ریزی نمایید.

نکته : دانشگاه بقیه الله عج در سال های اخیر تنها از میان داوطلبین مرد در رشته پزشکی پذیرش داشته است، داوطلبین خانم به این نکته توجه داشته باشند که دانشگاه بقیه الله عج را از فهرست دانشگاه های خود خارج کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه بقیه اله عج

دانشگاه بقیه الله عج در سال های اخیر 65 الی 80 دانشجو پذیرفته است. و این حاکی از سختی بسیار برای قبولی درشته های مختلف علوم پزشکی تهران است. آخرین رتبه قبولی منطقه 1 حدود 906 و منطقه 2 حدود 3022 و منطقه 3 حدود 1856 می باشد. پس با توجه به رتبه های فوق داوطلبین توجه داشته باشند که راه طولانی است قبولی بسیار سخت.

رتبه های فوق به شما کمک خواهد کرد تا یک دورنگری روشنی نسبت به آینده کسب کرده و برای ادامه ی روند تحصیلی خود یک برنامه ریزی کاملا جامعی داشته باشید تا بتوانید موفقیت در تحصیل در رشته های علوم پزشکی در دانشگاه بقیه الله عج را کسب کنید.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج – منطقه 1

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه بقیه الله عج در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 1 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج را تضمین کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه بقیه اله عج

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله عج منطقه 1 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج – منطقه 2

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه بقیه الله عج در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 2 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج را تضمین کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه بقیه اله عج

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله عج منطقه 2 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.

آخرین رتبه و درصد لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج – منطقه 3

میانگین درصد لازم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه بقیه الله عج در جدول زیر آورده شده و داوطلبین منطقه 3 توجه داشته باشند که حدود درصد دروس کنکور خود را باید در نزدیکی درصد های زیر تنظیم کرده تا بتوانند قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج را تضمین کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه بقیه اله عج

توجه داشته باشید که درصد هایی که برای قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله عج منطقه 3 لازم است را بصورت تقریبی ذکر کرده ایم. و این رتبه های گرد شده در اختیار شما داوطلبین قرار گرفته است.


شیوه ی تحصیل در رشته های علوم پزشکی در ایران با سایر رشته های تفاوت هایی دارد که چندین مرحله دارد، از جمله این که طول تحصیل در این رشته یک دوره 7 ساله است.

سخن پایانی!

داوطلبین گرامی، ما در این مطلب سعی کردیم تمامی ابعاد و درصد های لازم برای قبولی در دانشگاه بقیه الله عج را برای شما منتشر کرده ایم که به شما یک سنجه خواهد داد، که آینده را دقیق تر بسنجید. و یک مسیر را بصورت دقیق ترسیم کرده تا بتوانید با توجه به هدف گذاری، قبولی را برای خود تضمین کرده و بتوانید به این هدف بزرگ برسید!

سعی کنید که تمامی آزمون های گذشته کنکور سراسری تجربی را دریافت کرده و سوالات را با دقت کافی بررسی نموده و باتوجه به سطح سوالات برنامه ریزی برای آینده داشته باشید تا بتوانید یک ارزیابی دقیق تر از خودتان بدست آورید.

لینک مرتبط : رتبه اصلی در کارنامه نتایج کنکور سراسری کدام است؟ | معرفی رشته رادیولوژی، گرایش ها، توانایی های لازم، بازار کار و درآمد

به شما پیشنهاد می شود : آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

به شما پیشنهاد می شود : آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه شهید بهشتی

به شما پیشنهاد می شود : آخرین رتبه و درصد لازم قبولی برای پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران

سوالات متداول

1- با توجه به کارنامه آخرین قبولی در رشته علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله عج، با سال جاری آیا تفاوت زیادی خواهد داشت؟

ببینید داوطلبین عزیز، درصد هایی که در این مطلب ذکر کردیم در سال های اخیر و آتی با توجه به سختی تست های مطرح شده از هر درس ممکن است تفاوت هایی داشته باشد، اما به طور کلی این درصد های ذکر شده و رتبه هایی که در این مطلب آورده ایم نزدیک به آن چیزی است که شما نیاز به آن دارید!

2- رتبه لازم برای رشته پزشکی دانشگاه بقیه الله عج، چقدر است؟

در این مطلب ما رتبه هایی که در سال های اخیر در تمامی مناطق 1، 2 و 3 کسب شده و این دانشگاه پذیرش داشته است را ذکر کرده ایم که با مراجعه به آنها می توانید با یک سنجش درست به آینده حرکت کنید.

3- من سوالی در مورد رتبه ها و درصد های مذکور در رشته علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله عج دارم، کجا بپرسم؟

در قسمت نظرات می توانید هر سوالی که دارید با ما مطرح کنید، ما نیز در اسرع وقت پاسخ گوی سوالات شما خواهیم بود. 🙂