سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی + پاسخنامه تشریحی و بارم بندی

دانلود امتحان نهایی فیزیک تجربی

سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی

نام درس :  فیزیک  | موضوع : نمونه سوال نهایی | نویسنده : سنجش و پایش کیفیت آموزشی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم - تجربی

سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی : از سری دسته بندی نمونه سوال نهایی امروز تصمیم گرفتیم سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی را برای شما کاربران گرامی منتشر کنیم که یکی از دروس مهم رشته تجربی می باشد چرا که در کنکور و امتحان نهایی شاهد این بوده ایم که سوالات این درس برای دانش آموزان چالش بر انگیز بوده است بخصوص در کنکور، اما نمونه سوال نهایی فیزیک تجربی به شما دانش آموزان گرامی کمک می کند تا با چارچوب امتحان نهایی درس فیزیک تجربی آشنا شده و خود را برای این امتحان بهتر آماده کنید.

در این پست تمام سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی دواردهم را برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم و می توانید هر کدام از این نمونه سوالات را در ادامه ی مطلب از وبسایت نمره یار بصورت مستقیم دریافت کنید.

سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی + پاسخنامه تشریحی و بارم بندی

همانطور که گفته شد این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد که به شما کمک می کند بصورت متمرکز و ویژه تر هر نمونه سوال را بررسی کنید.

البته قابل توجه است که این نمونه سوالات پس از برگزار هر آزمون بروزرسانی می شود و شما کاربران می توانید بعد از برگزاری هر آزمون به این پست مراجعه نمایید و سوال به همراه پاسخنامه را دریافت نمایید.

همچنین ما برای شما بارم بندی این درس را منتشر می کنیم تا با نمرات هر بخش بیشتر آشنا شده و بدانید که چگونه باید برنامه ریزی کنید تا در این درس توکل بر خدا نمره ی کامل یا خوبی بیاورید. بارم بندی فیزیک تجربی نهایی به شرح زیر است :

بارم بندی امتحان نهایی فیزیک تجربی

شماره فصل
بارم بندی امتحان نهایی (پایانی)
فصل اول
4 نمره
فصل دوم
4/25 نمره
فصل سوم
6/75 نمره
فصل چهارم
5 نمره
مجموع
20 نمره

با توجه به بارم بندی ارائه شده دانش آموزان گرامی به فصل سوم و چهارم بیشتر توجه کنند چرا که بیشتر نمرات را به خود اختصاص داده است بارم بندی بالا به شما کمک می کند هر درس را بهتر تحلیل کرده و برای هر کدام برنامه ریزی بهتری داشته باشید تا به امید خدا نمره ی خوب یا کامل در این درس کسب نمایید.

دانلود سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی

کاربران گرامی می توانند تمامی نمونه سوالات امتحان نهایی فیزیک را که تا کنون برگزار شده را از لینک های زیر دریافت کنند.

 

تاریخ برگزاری
دانلود سوالات امتحان + پاسخنامه
چهارشنبه – 1397/10/5
یکشنبه – 1398/3/5
شنبه – 1398/6/16
شنبه – 1398/10/7
یک شنبه – 1399/3/25
خارج از کشور 99
شنبه – 1399/5/25
1399/10/20 (نوبت دی)
خرداد 1400
1400/11/10 (نوبت دی)
1401/03/17 (نوبت خرداد)

سوالات امتحان نهایی فیزیک تجربی + پاسخنامه تشریحی و بارم بندی همانطور که گفته شد این پست پس از برگزاری هر آزمون بروزرسانی خواهد شد.

از منابع زیر می توانید در جهت تقویت خود برای امتحانات این درس استفاده کنید.

? لینک مربوطه : دانلود گام به گام فیزیک دوازدهم | نمونه سوال نهایی