سوالات تستی مبحث حرکت بر خط راست فیزیک دوازدهم + پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات تستی حرکت بر خط راست به همراه جواب تشریحی (لینک دانلود مستقیم + بصورت PDF)

سوالات تستی مبحث حرکت بر خط راست فیزیک دوازدهم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  فیزیک  | موضوع : سوالات تستی | نویسنده : کانال آقای کنکور

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم - تجربی و ریاضی

سوالات تستی مبحث حرکت بر خط راست – در این پست از سری دسته بندی نمونه سوالات تستی فیزیک دوازدهم، می خواهیم سوالات تستی مبحث حرکت بر خط راست فیزیک دوازدهم را منتشر کنیم که می توانید این نمونه سوالات تستی را بصورت مستقیم در ادامه همین مطلب در بخش لینک های دانلود دریافت کنید. سوالات تستی مبحث حرکت بر خط راست که مبحثی مربوط به فیزیک دوازدهم می باشد، از سوالات کنکور سال های پیشین گردآوری شده است و برای شما دانش پژوهان عزیز بصورت قالب PDF جمع آوری شده است که می توانید از همین پست دریافت کنید. البته شایان ذکر است این سوالات تستی توسط کانال آقای کنکور بارگذاری شده است و شما دانش پژوهان با عضویت در کانال تلگرامی آقای کنکور می توانید به تست های بیشتری دسترسی داشته باشید.

همانطور که در عنوان مطلب نیز ذکر کردیم سوالات تستی مبحث حرکت بر خط راست به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد و پاسخنامه تشریحی به شما کمک می کند تا با هر سوال بصورت کامل آشنا شده و را روش حال بصورت کامل آشنا شوید. این سوالات به شما کمک خواهد کرد تا با آمادگی کامل به سراغ کنکور بروید و با جنس سوالات کنکور از این مبحث آشنا شوید.

سوالات تستی مبحث حرکت بر خط راست فیزیک دوازدهم + پاسخنامه تشریحی

ما نیز در کنار این سوالات تستی برای شما فایل های آموزشی دیگری نیز گردآوری کرده ایم که می توانید به بخش مربوطه در سایت مراجعه نموده و فایل مدنظر را دریافت کنید.

لینک مربوطه : سوالات تستی کنکور | سوالات تستی مغناطیس و القای الکترومغناطیس فیزیک یازدهم + پاسخنامه

لینک های دانلود
 پاسخنامه تشریحی انتهای فایل PDF قرار دارد.
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.