نمونه سوالات علوم تجربی ششم نوبت دوم 1401 + پاسخنامه

نمونه سوالات امتحانی ریاضی ششم نوبت دوم خرداد 1401 (لینک PDF + پاسخنامه تشریحی)

نمونه سوالات علوم تجربی ششم نوبت دوم 1401

نام درس :  علوم تجربی  | موضوع : نمونه سوالات امتحانی | نویسنده : نمره یار

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  ششم

نمونه سوالات علوم تجربی ششم نوبت دوم 1401 – با توجه به اهمیت درس علوم تجربی ششم و حجیم بودن این درس تصمیم گرفته ایم که نمونه سوالات امتحانی علوم تجربی را با توجه به درخواست مکرر کاربران منتشر کنیم. نمونه سوال علوم ششم نوبت دوم که در ادامه مطلب در بخش های لینک دانلود بصورت مستقیم قابل دریافت است.

نمونه سوالات علوم ششم نوبت دوم 1401 به شما کمک می کند تا با جنس سوالات امتحانی این درس آشنا شده و با آمادگی کاملا خوبی سر جلسه امتحان حاضر شده و به سوالات پاسخ دهید و در نهایت نمره ی خوبی از این درس کسب نمایید.

نمونه سوالات علوم تجربی ششم نوبت دوم 1401 + پاسخنامه

منظور از آمادگی برای امتحانات این است که وقتی به محض اتمام درس دانش آموزان سوالات مربوط به آن را تمرین کرده و پاسخ می دهند باعث می شود که این جواب ها در ذهن آن ها باقی بماند و اگر در زمان شروع امتحانات فرصت کافی نداشتند بتوانند با مرور این تمرین ها خود را برای امتحان علوم ششم نوبت دوم آماده سازند .

همانطور که می دانید علوم تجربی پایه ششم دبستان از جمله دروس مهم این پایه می باشد، که باید بصورت کامل برای این درس آمادگی کسب کنید تا بتوانید در امتحان علوم تجربی ششم نوبت دوم نمره 20 را کسب کنید. به همین منظور این نمونه سوالات که شامل طیف سوالات وسیعی و متنوعی می باشد می تواند شما را با چارچوب طراحی امتحان علوم ششم نوبت دوم آشنا کند.

همانطور که در عنوان مطلب نیز اشاره کردیم نمونه سوالات علوم تجربی ششم نوبت دوم به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد که می توانید پس از حل نمونه سوالات به پاسخنامه هر آزمون مراجعه کرده و پاسخ های صحیح آزمون را با جواب های خود مقایسه کنید و خودتان را برای امتحانات پیش رو بهتر ارزیابی کنید.

اطلاعات فایل نمونه سوالات علوم ششم نوبت دوم 1401

 • به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی
 • شامل تمامی نمونه سوالات امتحانی علوم پایه ششم
 • منطبق بر کل کتاب های پایه نهم
 • حجم کم فایل ها
 • دانلود بصورت مستقیم و یکجا
 • بروزرسانی در فروردین 1402
 • این آزمون ها توسط آموزش و پرورش طراحی گردیده است
 • 65 صفحه

خوشحال خواهیم شد اگر نظرها، پیشنهادها و یا انتقادهای خود را در خصوص مجموعه نمونه سوالات علوم ششم نوبت دوم 1401 برای ما ارسال کنید. نظرات شما در بهبود کیفیت محتوای نمره یار در به روز رسانی های آینده بسیار اثرگذار است.

توجه : بسته امتحان علوم تجربی ششم نوبت دوم شامل 20 نمونه سوال می باشد

سوالات متداول

آیا نمونه سوالات علوم تجربی ششم نوبت دوم به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد؟

بله، نمونه سوالات علوم ششم نوبت دوم 1401 به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد که می توانید پس از حل نمونه سوالات به بخش پاسخنامه مراجعه نمایید و پاسخ های هر سوال را بصورت دقیق به همراه بارم بندی مورد بررسی قرار دهید.

آیا نمونه سوالات علوم تجربی ششم نوبت دوم شامل طیف سوالات متفاوت است؟

بله، نمونه سوالات علوم ششم نوبت دوم 1401 شامل طیف سوالات متنوع با درجه سختی های متفاوت می باشد که می توانید با دریافت همگی آنها، با سوالات بیشتری آشنا شوید تا آمادگی کامل برای امتحانات کسب کنید.

آیا نمونه سوالات علوم ششم نوبت دوم 1401 شامل تمامی دروس می شود؟

بله، نمونه سوالات علوم ششم نوبت دوم همانطور که ذکر کردیم شامل تمامی دروس پایه نهم می شود.

خرید فایل
 پاسخنامه تشریحی انتهای فایل PDF قرار دارد.
افزودن به سبد خرید - 38,000 تومان
 • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
 • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
 • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.