نمونه سوال امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم به همراه پاسخنامه

دانلود امتحان نهایی هویت اجتماعی با جواب

نمونه سوال امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم

نام درس :  هویت اجتماعی  | موضوع : نمونه سوال نهایی | نویسنده : سنجش و پایش کیفیت آموزشی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم - ریاضی و تجربی

نمونه سوال امتحان نهایی هویت اجتماعی : در این پست از سری دسته بندی نمونه سوالات امتحان نهایی، تصمیم گرفتیم امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم را منتشر کنیم. این نمونه سوالات را می توانید به همراه پاسخنامه تشریحی بصورت مستقیم از وبسایت آموزشی نمره یار دریافت کنید.

هویت اجتماعی یکی درس جدید است که برای رشته های ریاضی و تجربی تالیف شده است و تا پیش از این چنین درسی سابقه ی امتحان نهایی نداشته است، همانطور که گفته شد این درس بصورت نهایی برگزار می شود و در سرنوشت و کارنامه ی دانش آموزان تاثیر گذار است و همانطور که دروسی مانند فیزیک، ادبیات فارسی، زیست شناسی و … در کارنامه ی شما سرنوشت ساز است این درس هم جای خود را دارد.

نمونه سوال امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم به همراه پاسخنامه

این درس به دلیل جدید بودن و ارائه مطالبی از جامعه شناسی رشته انسانی در این کتاب بعضی از دانش آموزان تجربی و ریاضی قادر به ارتباط با این درس نیستند و در یادگیری این درس گویی مقاومت می کنند اما این درس چکیده ای از جامعه شناسی رشته انسانی است.

ابتدا به شما دانش آموزان گرامی پیشنهاد می شود مطالب این درس را بصورت روزنامه وار مرور کرده و سپس هر درس را بصورت متمرکز مطالعه نمایید تا مفاهیم و مباحث این درس در ذهن شما تثبیت شده و نمره ی کامل را کسب نمایید.

پاسخنامه ی این سوالات به شما کمک می کند که هر سوال را دقیق بررسی کرده و با جنس سوالات آشنا شوید این به روند یادگیری شما کمک می کند چرا که با مفهوم سوالات آشنا شده و روند حل سوالات را می توانید بهتر تجزیه و بررسی کنید.

البته قابل توجه است که این نمونه سوالات پس از برگزار هر آزمون بروزرسانی می شود و شما کاربران می توانید بعد از برگزاری هر آزمون به این پست مراجعه نمایید و سوال به همراه پاسخنامه را دریافت نمایید.

دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم

تاریخ و نوبت برگزاری
لینک دانلود سوالات
دوشنبه – 1397/10/10 (نوبت دی)
سه شنبه – 1398/3/7 (نوبت خرداد)
چهارشنبه – 1398/6/13 (نوبت شهریور)
سه شنبه – 1398/10/10 (نوبت دی)
سه شنبه – 1399/4/10 (نوبت خرداد)
یک شنبه – 1399/5/26 (نوبت شهریور)

در کنار نمونه سوالات هویت اجتماعی دوازدهم ما برای شما کاربران گرامی بارم بندی این درس را منتشر کردیم تا نمرات هر بخش و درس را بررسی کرده و بیشتر تمرکز خود را بر بخش هایی بگذارید که بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است پس به بارم بندی توجه کنید.

بارم بندی نمونه سوالات نهایی هویت اجتماعی به شرح زیر است :

شماره درس
بارم بندی نوبت دوم (خرداد ماه)
بارم بندی شهریور و دی
درس اول تا پنجم
5 نمره
7/5 نمره
درس ششم
3 نمره
2/5 نمره
درس هفتم
3 نمره
2/5 نمره
درس هشتم
3 نمره
2/5 نمره
درس نهم
3 نمره
2/5 نمره
درس دهم
3 نمره
2/5 نمره
مجموع
20 نمره
20 نمره

نمونه سوال امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم به همراه پاسخنامه همانطور که گفته شد این پست پس از برگزاری هر آزمون بروزرسانی خواهد شد.

از منابع زیر می توانید در جهت تقویت خود برای امتحانات این درس استفاده کنید.

? لینک مربوطه : سوالات متن هویت اجتماعی دوازدهم | نمونه سوال نهایی