نمونه سوال فصل اول ریاضی نهم به همراه پاسخنامه تشریحی

دانلود نمونه سوالات فصل اول ریاضی پایه نهم با جواب (لینک مستقیم + PDF)

نمونه سوال فصل اول ریاضی نهم به همراه پاسخنامه تشریحی

نام درس :  ریاضی  | موضوع : نمونه سوالات فصل به فصل | نویسنده : مدارس برتر

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  نهم

نمونه سوال فصل اول ریاضی نهم – در این پست از سری دسته بندی نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل ریاضی نهم، با نمونه سوالات فصل 1 ریاضی نهم در خدمت شما کاربران هستیم و طبق درخواست مکرر کاربران و با توجه به اینکه شما امسال امتحانات نهایی دارید و امسال با توجه به نمراتتان انتخاب رشته انجام خواهید داد، پس اساسا نمره ای که در هر درس کسب می کنید در سرنوشت شما موثر است، ما نیز طبق اهمیت این درس تصمیم گرفتیم نمونه سوالاتی گردآوری کرده این فصل اول و آن را منتشر کنیم که می توانید در ادامه همین مطلب این نمونه سوالات را به همراه پاسخنامه تشریحی بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید.

هرچه به امتحانات نهایی نزدیک تر می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود و ما نیز سعی کرده ایم در هر درس منبع امتحانی و آموزشی خوبی برای شما دانش آموزان ایجاد کرده ایم تا بتوانید خود را برای امتحانات آماده نمایید.

نمونه سوال فصل اول ریاضی نهم به همراه پاسخنامه تشریحی

مونه سوالات فصل اول ریاضی نهم در ادامه همین مطلب به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی قابل دریافت است. پاسخنامه کاملا تشریحی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید هر سوال را بصورت کاملا جداگانه تجزیه و تحلیل کرده و به آمادگی بهتر شما کمک می کند.

همچنین ما در کنار این نمونه سوال برای شما فایل های آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید برای دریافت فایل تمامی دروس به “پایه نهم” مراجعه نمایید.

برای دسترسی به نمونه سوالات امتحان نهایی و نوبت اول می توانید به بخش “نمونه سوال امتحانی ریاضی نهم با جواب” مراجعه نمایید.

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.
  • ترافیک سایت نمره یار بصورت نیم بها محاسبه خواهد شد.