نمونه سوال فصل اول ریاضی هشتم به همراه پاسخنامه تشریحی

دانلود نمونه سوالات فصل اول ریاضی پایه هفتم با جواب (لینک مستقیم + PDF)

نمونه سوال فصل اول ریاضی هشتم

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  ریاضی  | موضوع : نمونه سوالات امتحانی | نویسنده : مدارس برتر

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  هفتم

نمونه سوال فصل اول ریاضی هشتم – در این پست از سری دسته بندی نمونه سوالات فصل به فصل ریاضی هشتم خدمت شما هستیم با نمونه سوالات فصل اول ریاضی هشتم که در پی راستای تکمیل منابع آموزشی سایت نمره یار تصمیم به انتشار آن گرفته ایم که می توانید در ادامه همین مطلب بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید. این نمونه سوالات فصل 1 ریاضی هشتم به شما کمک خواهد کرد تا آمادگی کامل تری نسبت به امتحانات کسب کنید.

هرچه به امتحانات دی ماه و خرداد ماه نزدیک تر می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود و ما در وبسایت آموزشی نمره یار تصمیم گرفته ایم که این نمونه سوالات امتحانی را در وبسایت منتشر کرده تا بتوانید آمادگی کامل را برای امتحانات مختلف از این درس کسب کنید.

نمونه سوال فصل اول ریاضی هشتم به همراه پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات فصل اول ریاضی هشتم در ادامه همین مطلب به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی قابل دریافت است. پاسخنامه کاملا تشریحی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید هر سوال را بصورت کاملا جداگانه تجزیه و تحلیل کرده و به آمادگی بهتر شما کمک می کند.

همچنین ما در کنار این نمونه سوال برای شما فایل های آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید برای دریافت فایل تمامی دروس به “پایه هشتم” مراجعه نمایید.

لینک مربوطه :

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.