نمونه سوال فصل پنجم ریاضی هفتم به همراه پاسخنامه

نمونه سوالات فصل پنجم ریاضی پایه هفتم با جواب (لینک مستقیم + PDF)

نمونه سوال فصل پنجم ریاضی هفتم به همراه پاسخنامه

دانلود فایل با فرمت PDF و بصورت مستقیم

نام درس :  ریاضی  | موضوع : نمونه سوالات امتحانی | نویسنده : مدارس برتر

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  هفتم

نمونه سوال فصل پنجم ریاضی هفتم – در این پست از سری دسته بندی نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل ریاضی هفتم خدمت شما هستیم با نمونه سوالات فصل پنجم ریاضی هفتم به همراه پاسخنامه تشریحی در خدمت شما هستیم که تصمیم گرفته ایم طبق درخواست های زیاد شما در ادامه همین مطلب این نمونه سوالات را در قالب فایل PDF و بصورت مسقتیم منتشر کرده ایم که می توانید در ادامه همین مطلب در قسمت لینک های دانلود دریافت کنید.

هرچه به امتحانات دی ماه و خرداد ماه نزدیک تر می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود ما نیز در نمره یار سعی کرده ایم که این منبع آموزشی را برای شما ایجاد کنیم تا با آمادگی کامل سر جلسه امتحان حاضر شوید.

نمونه سوال فصل پنجم ریاضی هفتم به همراه پاسخنامه

این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد و به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بصورت کامل بر روی سوالات تسلط پیدا کرده و فرمول ها و روش حل برای شما دوباره مرور شود.

همچنین ما در کنار این نمونه سوال برای شما فایل های آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید برای دریافت فایل تمامی دروس به “پایه هفتم” مراجعه نمایید.

لینک های مربوطه :

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.