جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم (هندسه و استدلال)

دانلود جزوه فصل چهارم ریاضی پایه هفتم متوسطه (لینک دانلود مستقیم + بصورت PDF)

جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم

نام درس :  ریاضی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : گروه ریاضیات

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  هفتم

جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم – در این پست طبق درخواست مکرر کابران و دانش آموزان پایه هفتم می خواهیم جزوه آموزشی فصل 4 ریاضی هفتم با عنوان هندسه و استدلال را منتشر کنیم که می توانید برای دریافت جزوه آموزشی فصل چهارم ریاضی هفتم به ادامه مطلب در بخش لینک های دانلود مراجعه کرده و این جزوه را بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید. همانطور که می دانید ریاضی از جمله دروس مهم پایه هفتم می باشد و دانش آموزان برای موفقیت در این درس نیاز به دو چیز دارند : 1- دقت 2- تمرین و ممارست، پس سعی کنید جزوه را با دقت مطالعه کرده و سپس به تمارین کتاب درسی مراجعه کرده و تمارین را بصورت دقیق حل نمایید.

هر چه به امتحانات دی ماه و خرداد ماه نزدیک می شویم نیاز دانش آموزان به یک منبع آموزشی بیشتر می شود ما در نمره یار تلاش کرده این که یک منبع خوب و همیشگی برای پایه هفتم ایجاد کنیم.

جزوه فصل چهارم ریاضی هفتم (هندسه و استدلال)

در کنار جزوه فصل 4 ریاضی هفتم برای شما کاربران جزوات آموزشی دیگری گردآوری کرده ایم که می توانید به بخش “جزوات آموزشی پایه هفتم” مراجعه کنید.

لینک های دانلود

حمایت مالی از نمره یار

نگهداری این فایل ها و قابل دسترس بودن این فایل های آموزشی هزینه بر بوده و شما کاربران عزیز وبسایت نمره یار می توانید با حمایت مالی از ما، در امر نگهداری و مدیریت سایت کمک نمائید. و به ما جهت انتشار فایل های آموزشی کاملا رایگان انرژی دهید.
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.