مشاوره و روش درست مطالعه

مسائل ریز روحی ، پیشامدهای قابل گذشت، برداشتهای غلط از یک اتفاق، باورهای اشتباه، نگاه های نا به جا نسبت به حوادث پیرامون، رفتارهای ناصحیح حامیان و بسیاری موارد از این دست در زندگی ما ممکن است اختلال های شدید در مسیر تحصیل، مطالعه و توجه مان ایجاد نماید و ما را درگیر چالش های بسیاری نماید تیم مشاوره ای وبسایت نمره یار به شما کمک میکند تا بر این مشکلات غلبه کنید.

مشاوره هدف گذاری و انگیزشی

هدف ما از درس خواندن چیست؟ آیا برای آن برنامه ریزی داریم؟ رشته دانشگاهی چی تا به حال به شغل آینده خود فکر کرده اید؟ آیا همه به ادامه تحصیل نیاز دارند یا خیر؟ و …

گروه مشاوران وبسایت نمره یار به شما کمک خواهد کرد که برای تمامی این سوالات جوابی پیدا کنید و در زندگی خود هدف گذاری کنید و انگیزه خود را برای رسیدن به آن بالا ببرید.

مشاوره راهبردی کنکور

اصول کلی مطالعه، نحوهی مطالعه هر درس، روش تست زنی و بررسی منابع و معرفی آن ، نحوهی تحلیل آزمون و بررسی نقاط ضعف و قوت و پوشش آن، مشکل یابی در مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و هرآن چیزی که یک داوطلب کنکور باید در کوله پشتی خود داشته باشد گروه مشاوران وبسایت نمره یار به شما کمک خواهد کرد که به خوبی این مشکلات را پشت سر بگزارید.

مشاوره و برنامه ریزی هفتگی

مشاوره و برنامه ریزی

برنامه ریزی و اصول آن به چه معناست؟ نحوه ارائه آن چگونه است؟ به صورت شخصی ارائه میشود و کامال مطابق با زندگی شما تنظیم میشود و هدف از آن بالا بردن کیفیت و کمیت در مطالعه کردن است هر شب گزارش از دانش آموزان گرفته میشود و مشکلات آنها را برطرف میشود گروه مشاوره ای نمره یار شما را در این راه هدایت می کند.

ارائه انواع متد های مختلف جهت تسهیل روند مطالعه شما

ما در نمره یار به شما دانش آموزان انسانی انواع متد های مختلف را ارائه می کنیم که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به بهترین شکل مطالب را در ذهنتان تثبیت کنید از انواع متد هایی که ما در بخش مشاوره نمره یار ارائه می دهیم : ⬅ متد دسته بندی تست ها، متد تست خوانی، متد مرور کارآمد بر اساس پیشنهاد ابینگهوس، متد color-learning در برنامه ریزی و سایر متد ها که در مشاوره به شما ارائه می شود.

7 اصل در برنامه ریزی در رشته انسانی

  • همانطور که می دانید رشته انسانی از دروس متنوعی برخوردار است و دانش آموزان و داوطلبین گرامی کنکور سراسری حتما باید یک برنامه ریزی جامعی داشته باشند تا بتوانند به راحتی بر روی تمامی دروس مسلط شوند و همچنین این برنامه ریزی طوری باشد که مرور کارآمد هم در آن گنجانده شده باشد ما در نمره یار برنامه ریزی همه جانبه به شما دانش اموزان عزیز انسانی ارائه خواهیم داد.
  • دروس رتبه ساز در رشته انسانی ادبیات و عربی است که این دو درس نزدیک 100 سوال کنکور را به خود اختصاص داده است، دانش آموزان انسانی باید در برنامه ریزی خود این دو درس را که اکثر دانش اموزان در آن مشکل دارند و برایشان چالش برانگیز است، به نحو صحیح قرار دهند. ما نیز برای شما برنامه ریزی خواهیم کرد که دروس ادبیات و عربی در برنامه شما از تناسب کافی و کامل برخوردار باشد.
  • به دلیل تنوع دروس رشته انسانی ما چندین منبع کمک آموزشی به شما دانش آموزان معرفی خواهیم کرد که همگی از بهترین منابع موجود در بازار هستند. هرچند که منابع آموزشی به خودی خود کفایت نمی کند و در کنار مشاورین ما با نحوه ی صحیح تست زنی، تست خوانی، دسته بندی تست ها آشنا خواهید شد.
  • برخی از دروس انسانی از حجم بالا و تنوع زیادی برخوردار هستند مانند ریاضی، فلسفه، جامعه شناسی، تاریخ، جغرافیا، روانشناسی، اقتصاد و …. که همگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و دانش آموزان اغلب در مطالعه ی این دروس اشتباه عمل می کنند برای مثال دو درس سنگین و حجیم را پشت سر هم مطالعه می کنند ما در برنامه ریزی و مشاوره ای که به شما ارائه می دهیم طوری برای شما برنامه خواهیم ریخت که بتوانید دروس را به تناسب مطالعه کنید.
  • همانطور که اشاره شد دروس انسانی از حجم بالایی برخوردار هستند، که مطالعه و تست زنی به تنهایی برای تثبیت مطالب در ذهن شما کفایت نمی کند ما به شما متدی که بر اساس نظریه روانشناس آلمانی است ارائه خواهیم کرد که دروس را به نحو صحیح مرور کنید تا بتوانید تمامی مطالب را بار دیگر در ذهنتان تثبیت کنید.
  • ذهن شما نیاز به استراحت دارد! ما در برنامه ریزی که برای شما انجام خواهیم داد طوری عمل خواهیم کرد که بتوانید از استراحت کافی نیز برخوردار باشید.
  • کیفیت مهم تر از کمیت است، برخی از دانش آموزان رشته انسانی بر این گمان اند که هرچه تعداد دروس بیشتری مطالعه کنند، موفق تر عمل می کنند این یک ایده کاملا اشتباه است مشاورین نمره یار به شما مطالبی ارائه خواهند داد که شما بتوانید کیفیت مطالعه دروس خودتان را بالا ببرید.

سوالات متداول

آیا این پکیج های فقط برای کنکوری هاست؟!

خیر این پکیج ها برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم نیز مناسب است و با تهیه هر یک از پکیج های ما میتوانید از مشاوره تحصصی و برنامه ریزی حرفه ای تا روز کنکور بهره مند شوید. البته برنامه ریزی که برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم انجام می شود سبک تر خواهد بود چرا که آن ها فرصت بسیاری دارند و در این فرصت آنها را به موفقیت کامل خواهیم رساند و ما در برابر تک تک شما عزیزان انسانی تعهد داریم.

آیا می توان پکیج های آموزشی را بصورت اقساطی خریداری کرد؟!

این امکان تنها برای پکیج های سالانه ی ما ارائه می شود و کاربران می توانند این پکیج ها را در 3 قسط خریداری کنند. ما همه جانبه پشتیبان شما عزیزان هستیم.

برنامه ریزی بر چه اساسی صورت میگیرید؟!

برنامه ریزی بر اساس آزمون هایی که شما پیش رو دارید صورت خواهد گرفت. و با توجه به جدول زمان بندی آزمون های شما چه قلمچی یا گزینه دو باشد ما برنامه را بر همان اساس به شما ارائه خواهیم داد.

تا آخر راه به لحاظ روحی نیز در کنار شما هستیم!

مشاوره رشته انسانی

گاهیی اوقات داوطلبین کنکور از ادامه راه مأیوس شده و از حرکت رو به جلو دست می کشند، مشاورین نمره یار از لحاط انگیزشی نیز در کنار شما خواهند بود. و شما را در این راه یاری خواهند کرد. این یک آرامش خاطری به شما خواهد داد که بدانید تا آخر راه کنارتان هستیم.

نمونه برنامه ریزی هفتگی توسط ما

همانطور که در قسمت بالا مشاهده می کنید این یک نمونه از برنامه ریزی هفتگی ما خواهد بود. این برنامه ریزی با توجه به روند مطالعاتی شما تنظیم خواهد شد و بازه ی زمانی مطالعاتی شما نیز با توجه به اصول زندگی روزمره شما تنظیم خواهد شد.

مشاوره ی رشته انسانی نمره یار


نیاز به یک مشاور حرفه ای داری؟

تیم مشاورین نمره یار متشکل از رتبه برتر های رشته انسانی می باشد و به شما در بخش مشاوره کمک خواهد کرد تا خود را جایابی کنید و برای آینده ای بهتر گام بردارید. این شعار نیست این اقدام ماست جهت پیشرفت شما دانش آموزان عزیز انسانی

برای اطلاعات بیشتر به بخش زیر مراجعه کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز پشتیبانی نمره یار 91303159-021 تماس بگیرید

معرفی پکیج های مشاوره ای (مخصوص رشته انسانی) نمره یار

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دفتر ما : 91303159-021 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

بکیج بتا

160,000 تومان

100,000 تومان / ماهانه
برنامه ریزی کامل
پرسش و پاسخ کنکوری
تحلیل آزمون
منطبق با مطالعه شما
گزارش گیری بصورت روزانه و هفتگی
ارزیابی عملکرد شما
 
 
 
 
 
 
 
 
پکیج آلفا

230,000 تومان

165,000 تومان / ماهانه
2 تماس مشاوره ای در طول ماه
مشاوره و روش درست مطالعه
مشاوره هدف گذاری و انگیزشی
مشاوره راهبردی کنکور
برنامه ریزی کامل
تحلیل آزمون
منطبق با مطالعه شما
گزارش گیری بصورت روزانه و هفتگی
ارزیابی عملکرد شما
 
 
 
 
 
پکیج بتا پلاس +

1,600,000 تومان

1,000,000 تومان / ماهانه
20 درصد تحفیف
پرداخت اقساطی
6 تماس مشاوره ای رایگان (هدیه)
50 هفته برنامه ریزی کامل
تحلیل آزمون
منطبق با مطالعه شما
گزارش گیری بصورت روزانه و هفتگی
ارزیابی عملکرد شما
پرسش و پاسخ کنکوری
پشتیبانی مستمر در طول سال
معرفی بهترین منابع کنکور سراسری
ارزیابی کلی شما بصورت ماهانه
 
 
پکیج آلفا پلاس +

2,300,000 تومان

1,650,000 تومان / ماهانه
20 درصد تخفیف
پرداخت اقساطی
50 هفته برنامه ریزی کامل
24 تماس مشاوره ای
مشاوره و روش درست مطالعه
مشاوره هدف گذاری و انگیزشی
مشاوره راهبردی کنکور
برنامه ریزی کامل
تحلیل آزمون
منطبق با مطالعه شما
گزارش گیری بصورت روزانه و هفتگی
ارزیابی عملکرد شما
معرفی بهترین منابع کنکور سراسری
پشتیبانی مستمر در طول سال


شبکه های اجتماعی نمره یار

با عضویت در رسانه های اجتماعی وبسایت نمره یار می توانید از مطالب مشاوره ای و اخبار آموزشی مطالع شوید.