دانلود جزوه قواعد عربی دوازدهم (تمامی رشته های نظری)

جزوه قواعد درس به درس دوازدهم (تمامی رشته ها)

دانلود جزوه قواعد عربی دوازدهم

نام درس :  عربی  | موضوع : جزوه های آموزشی | نویسنده : گروه عربی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم - ریاضی، تجربی و انسانی

دانلود جزوه قواعد عربی دوازدهم – طبق در خواست های مکرر دانش آموزان پایه دوازدهم و همانطور که قول داده بودیم، تصمیم گرفتیم جزوه قواعد عربی دوازدهم را منتشر کنیم که شامل تمامی رشته های نظری می باشد و دانش آموزان رشته انسانی که عربی آن ها با عربی رشته های دیگر کمی تفاوت دارد می توانند فایل مختص به رشته ی خود را دانلود کرده و آن را مطالعه کنند. تنها تفاوت عربی دوازدهم انسانی با سایر رشته ها اسلوب ندا می باشد که دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی آن را در کتاب خود نمی خوانند.

جزوه قواعد عربی دوازدهم در کنار جزوات معلم به شما کمک می کند تا بر مباحث این درس مسلط شده و هر چه به امتحانات نزدیک تر می شویم این جزوات به شما کمک بیشتری می کند تا با آمادگی بهتری سرجلسه امتحان حاضر شوید.

دانلود جزوه قواعد عربی دوازدهم (تمامی رشته های نظری)

لینک مربوطه : ترجمه متن عربی دوازدهم | نمونه سوال امتحان نهایی عربی دوازدهم

تو کنکور قبول میشی، اما چطوری؟

همه میگن فقط با تلاش و پشتکار! نه اینطور نیست!تلاش وقتی نتیجه میده که برای رفع اشکالات درسی، برای افزایش انگیزه و داشتن روحیه‌ی قوی، بهترین پشتیبان و استاد همراهت باشه. تو هم کنکوری هستی و برای قبولی در کنکور حداقل یکی ازین موارد رو نیاز داری و حقته که داشته باشیاز هرجای ایران که هستی، می‌تونی همین الان مشاوره رایگان بگیری

لینک های دانلود
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.