نمونه سوالات نهم نوبت دوم 1401 استان قم + پاسخنامه تشریحی

دانلود نمونه سوالات نهم نوبت دوم استان قم خرداد 1401 (لینک مستقیم + بصورت PDF)

نمونه سوالات نهم نوبت دوم 1401 استان قم

نام درس :  تمامی دروس  | موضوع : نمونه سوالات امتحانی | نویسنده : نمره یار

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  نهم

نمونه سوالات نهم نوبت دوم 1401 استان قم – در یکی دیگر از نمونه سوالات پایه نهم، قصد داریم نمونه سوالات نهم نوبت دوم 1401 استان قم را منتشر کنیم. این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد که می توانید با دریافت این فایل اموزشی به تمامی آزمون های برگزار شده نوبت دوم پایه نهم خرداد 1401 دسترسی پیدا کنید.

همانطور که می دانید یکی از راه های تقویت آمادگی برای امتحانات، پاسخدهی به نمونه سوالات متفاوت سال های پیشین است چرا که این مسئله باعث می شود شما با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید. آشنایی با این مسئله موجب می شود که با قاعده پاسخدهی صحیح به نمونه سوالات آشنا شده و بتوانید با خط فکری طراح سوال آشنا شوید. با توجه به این مسئله تصمیم گرفتیم نمونه سوالات نهم نوبت دوم 1401 استان قم را منتشر کنیم.

نمونه سوالات نهم نوبت دوم 1401 استان قم + پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات نهم نوبت دو 1401 استان قم بصورت کاملا مستقیم قابل دریافت است و پس از پرداخت هزینه این فایل آموزشی می توانید این نمونه سوالات را دریافت کنید. پاسخنامه تشریحی هر نمونه سوال انتهای هر آزمون می باشد که می توانید با مراجعه به آن بخش پاسخنامه تشریحی را مشاهده کنید.

باتوجه به اهمیت پاسخنامه تشریحی تصمیم گرفتیم تمامی آزمون ها و نمونه سوالاتی که در نمره یار منتشر می کنیم به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی باشد چرا که پاسخنامه به شما کمک می کند تا از صحت پاسخدهی خود به نمونه سوالات اطمینان حاصل کنید. توجه کنید که ابتدا به نمونه سوالات پس از مطالعه کامل درس پاسخ دهید و سپس پاسخ های خودتان را با پاسخنامه تطبیق دهید. چرا که این مسئله به شما کمک می کند تا با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید.

اطلاعات فایل نمونه سوالات نهم نوبت دوم 1401 استان قم

  • به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی
  • شامل تمامی نمونه سوالات امتحانی پایه نهم
  • منطبق بر کل کتاب های پایه نهم
  • حجم کم فایل ها
  • دانلود بصورت مستقیم و یکجا
  • بروزرسانی در فروردین 1402
  • این آزمون ها توسط آموزش و پرورش طراحی گردیده است

مطالعه انواع سوالات نوبت دوم پایه نهم باعث آشنایی با میزان سختی و آسانی سوالات این دوره آشنا شده و از اضطراب و نگرانی های دانش آموزان نهم نیز کاسته شود.

خوشحال خواهیم شد اگر نظرها، پیشنهادها و یا انتقادهای خود را در خصوص مجموعه نمونه سوال قمی نهم نوبت دوم برای ما ارسال کنید. نظرات شما در بهبود کیفیت محتوای نمره یار در به روز رسانی های آینده بسیار اثرگذار است.

سوالات متداول

آیا نمونه سوالات نهم نوبت دوم قم به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد؟

بله، نمونه سوالات نهم نوبت دوم قم 1401 به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد که می توانید پس از حل نمونه سوالات به بخش پاسخنامه مراجعه نمایید و پاسخ های هر سوال را بصورت دقیق به همراه بارم بندی مورد بررسی قرار دهید.

آیا نمونه سوالات نهم نوبت دوم قم شامل طیف سوالات متفاوت است؟

بله، نمونه سوالات نهم نوبت دوم قم 1401 شامل طیف سوالات متنوع با درجه سختی های متفاوت می باشد که می توانید با دریافت همگی آنها، با سوالات بیشتری آشنا شوید تا آمادگی کامل برای امتحانات کسب کنید.

آیا نمونه سوالات نهم نوبت دوم قم 1401 شامل تمامی دروس می شود؟

بله، نمونه سوالات نهم نوبت دوم قم همانطور که ذکر کردیم شامل تمامی دروس پایه نهم می شود.

خرید فایل
 پاسخنامه تشریحی انتهای فایل PDF قرار دارد.
افزودن به سبد خرید - 20,000 تومان
  • + جهت باز کردن فایل های PDF در اندروید از نرم افزار "Google PDF Viewer" و در ویندوز از نرم افزار "Adobe Acrobat" استفاده نمایید.
  • + جهت دانلود سریع تر از نرم افزار مدیریت دانلود مانند "ADM Pro" استفاده نمایید.
  • + جهت باز کردن فایل های فشرده در اندروید از نرم افزار "Winrar" استفاده نمایید.